arama
AnaSayfa 
Hakkında
Ürünlerimiz 
E-Ticaret 
Merak Ettikleriniz 
Kalite Garanti 
Bize Ulaşın 
 

Hakkında
 

1989 yılında Yazıcı pazarının tüketim malzemeleri olan Printer şeritleri ithalatı ile başlayan satış faaliyetimiz zaman içerisinde yazıcı pazarında ki teknolojik gelişmelere paralel olarak Inkjet ve Laser yazıcı tüketim malzemeleri olan Inkjet Kartuş ve Laser Toner Kartuşlarını ithalatını yaparak pazara sürekli yeni ürünleri temin etmektedir.

İthalatını ve satışını yapmış olduğumuz ürünler NEW COMPATİBLE(TAMAMEN YENİ ÜRETİM) ürünlerdir.İthalatı yapılan ürünlerimizin ORİJİNAL ÜRÜN DENKLİK BELGESİ,ISO 2001,ISO 14001 ve TURKAK belgeleri bulunmaktadır. 

Deneyimli  ve uzman personeli ile Türkiye geneline satış ve destek hizmeti sağlayan sektörümüzün öncü  firmalarından biridir.Bilişim sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip eden firmamız bayi ve kurumsal kanalda müşteri ve iş ortaklarına müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek huzurlu birlikteliği daha da ileriye götürmek için çalışmaktadır.Kurulduğu yıldan itibaren sürekli büyüme gösteren HİSAR LASER Ltd.Şti.sektöründeki yerini her geçen yıl daha da güçlendirmektedir.

Hisar Laser Ltd.Şti.olarak piyasamızın sınırsız isteklerini en iyi ürün kalitesi ve ekonomik olarak temin etmeyi sağlamaktır. 

Hisar olarak farklılık yaratacak kalıcı üstünlükleri sağlamayı ilke edinmiş bir işletmeyiz.

 

Ana Sayfa | Hakkında | E-Ticaret | Merak Ettikleriniz | Kalite Garanti | Bize Ulaşın

© 2008 Hisar Print | Tasarım Lila Yazılım