arama
AnaSayfa 
Hakkında 
Ürünlerimiz 
E-Ticaret 
Merak Ettikleriniz 
Kalite Garanti
Bize Ulaşın 
 

Kalite Garanti
 

Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. Kalite Garantisi

Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. her ürünün satın alma tarihinden itibaren oniki ay süre ile hem malzeme hem de işçilik olarak her türlü kusurdan arındırılmış olacağını garanti eder.

Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. ürünleri orjinal malzeme imalatçısının (OEM) performansına eşit veya daha yüksek seviyede performansı garanti altına alacak sıkı kalite kontrol standartları çerçevesinde imal edilmektedir.
 
Herhengi bir ürünün kusurlu bulunması halinde, söz konusu kusurun kötü kullanım, ihmal veya uygunsuz montaj nedeniyle meydana gelmiş olmaması kaydıyla Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. tamamen kendi seçimine bağlı olarak ürünü değiştirecektir.
 
Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. kendi ürününün OEM tarafından tavsiye edilen yazılı kullanım şartlarına göre kullanılmış ve OEM şartnamesi dahilinde işletilmiş olması kaydıyla bu tip ürünü kullanacak şekilde tasarlamış yazıcıda herhangi bir hasar, zarar, ziyan ve anormal aşınmaya neden olmayacağını da garanti eder. Eğer bir Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. ürünündeki herhengi bir kusur söz konusu yazıcıya hasar verecek olursa;
  1. Müşterinin meydana gelen hasarın mahiyeti ve nedenini derhal yazılı olarak bildirmesi,
  2. Müşterinin onarım gideri için teklif alması, 
  3. Donanım tedarikçisi veya tanınmış bir servis şirketinin hasarın mahiyeti hakkında yazılı rapor vermesi ve hasarı tamamiyle Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. ürünün neden olduğunu doğrulması,
  4. Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. herhangi bir yazıcıyı bağımsız bir değerlendirme firmasına kontrol ettirme hakkını saklı tutması ve ürüne uygulanan Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. mühürlerinden hiçbirinin kırılmamış ve çıkarılmamış olması kaydıyla,

Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. dolaylı zarar ziyanı değil, onarım giderinin tamamını geri ödeyerek karşılayacaktır.

Hisar Lazer Bil.San.ve Dış.Tic. Ltd.Şti. 'in bu çerçevedeki yükümlülüğü yukarıda belirtildiği gibi ürünü değiştirmek veya bedelini iade etmekle sınırlıdır. İş bu garanti firma tarafından verilen tek garanti olup, açıkça ya da kapalı olarak verilmiş ticari ve belirli bir amaca yönelik garantiler de dahil, tüm diğer garantilerin yerine geçerlidir.


 

Ana Sayfa | Hakkında | E-Ticaret | Merak Ettikleriniz | Kalite Garanti | Bize Ulaşın

© 2008 Hisar Print | Tasarım Lila Yazılım